Červenec 2009

Poslední článek na tomto Blogíísu???

31. července 2009 v 17:58 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu
Ahojte Všici!!:-) Takže jakpak se dneska máte?? já mno dneska nic moc :-(( Dneska nějak nemám den :-(( Prostě dneska od Rána zase něak blbej den no..Vstávala sme v 6:00 Hodin ve čtvrt na 7 už sem zapnula compla xPP Tkžhe sme byla na complu xPP nO pk aisk v 9:00 Hodin sem si dělal new Images :-D a líčila se pstě tak něak noO xPP prostě sem zkoušela různý věcičky nO..to mi zabrala asi tk hodinu..pak přijel děda xPP no a to sme dostala Foto záchvat prOstě xDD nO prostě jk sme se tk líčila a měla new úúúčes tak sem se i fotiila :P lOl sem vždycky běžela dolů a nahorůů a dělala různý póóózy xDD nO prOstě xDD Chcete sem dát něaký fotkyy xDD oK xD
Já nO xDD Diocela blbá fotka ae tk xDDDD
49 kB
Já mnO xDD Taky Mainko Blbáá fotka ae xDD
78 kB
Tak tadyta neni moc vidět xDD pááč je tu na slunci xD

Noo tak jakO foootek mám vííc ale jakO šeci wám je sem dávat fakt nemůůžu xDD a ani nechii xDD nO jinak nwm jesly tady neskončim páč semse rozhodla SKONCOVAT ZE VŠííM protože já už prostě nemůůůžu... Takže se taky může stát že toto je můj poslední čláánek na tomto blogíísu! :-(:-(:-( AFFS LOWOWALA SEM VááS!

!!!!!!!!!!!!KOOONČIM ZE VŠIIM!!!!!!!!!!!!!!

PS: NEKONČIM JEN S TÍMTO BLOGEM ALE KONČIM TAKY S MOJIM ŽIWOTEM!!!! PROSTĚ BUDE POSTĚ NEJLEPČÍÍ KDYŽ NEBUUDUU!!!!! PTÁTE SE MĚ PROČ?! MÁM K TOMU PROSTĚ DVŮJ DŮVOD
CHCETE ODEMNĚ JEŠTĚ NĚCO SLYŠET?!!! KLIDNĚ PTEJTE SE!!! DNESKA SEM TU NAPOSLED!:(

Pixelky ||MiXííQ

31. července 2009 v 17:44 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° Pixelky°♥°
Image Hosted by ImageShack.usPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingImage Hosted by ImageShack.usth_mr38yv.gif*fv006 Drag and Drop or Double Click

Krásná animace.. nemyslíte?! :D

30. července 2009 v 14:27 | J@NuLka=)Píše:

Denny* Spadla na Hlavu*

30. července 2009 v 8:54 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu
Cawky!!! Hm aha nO prej tvůj blog pravděpodobně porušuje podmínky užívaní hahaha no to určitě!!!! Jako Denny* ty si snad úplně slepá a nebo úplně vypatlaná?!! To sem ještě neviděla tohle!!! Tak za 1) tenhle design mám od AMY takže nwm proč mě nahlašuješ za 2) Mám ho upe jinej jk ty a jesly myslíš to pOzad tak dřevěný má dneska skoro každej...a za 3) Ja jsem ti nnic Neskopčila já nemůžu zato že si vybíjíš špatný dny na mně...Fajn OK!!! Já tě zase nahlásim za OBtěŽovánní!! protože si mi tady celou dobu bezdůvodně nadavála!!! a ty twoje Vlez do prdelky taky!!! Heh si snad myslíš že kvůli tobě a kvůly těm VLEZ DO PRDELKY zrušim blog??!!! Ne to teda ani náhodou NEZRUŠIM!!!! a jesly sisi to myslela tak seš pěkně ÚCHYLNÁ..no jo no co ybch taky čekala od malýnevychovanýho fracka že DEnisko??!! Deniska postě musíí a msuíí bejt zajíímavá!!!! protože kdyby nebyla tak byse s toho zbláznila...To ona by nepřežila!!!! Denisko akorát se ti směju jak si blbáá...Sama si opírka vydáváš se za někoho a budeš něco říkat..?? TRAPKO..Docela si trapnáá!!!:P ae neboj já ti taky tvůj blog zničim se budeš divit *DENISKO*

Dětičky-->>Lucinka a Honzíík->>

29. července 2009 v 17:19 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu
Caukyy!!:-) Tak coo coopak děláte??:-) Já sem se koupala=) V bazííkůů:-) sme tm blbly s mamkou :-D lOl :-D sme si tm háázely s balóóónem xDD a pk nám to padalo xDD ten mííčeQ jakO xDD a Luciinka a Honzííček wod sousedůů sou tm na návštěvěě xDD nám tO zvedaly x)) Zlatííška<3 mnO apk mamka vylezla a tk sme si háázela s Lucinkou a s Honzííkem<3 prOstě sranda byla :-)):D Takovýý rOztOmilý prstě sou to moji swaďoušci=*sme tm dovááděly-- prOstě sem taky Lucíínku učiila plaaawat :-) Nad vodou protoč uměla pod wodou jeen=* ale prOstě bylo to sameťáátoko:-) Miluuju malýý děětičky<3 Prostě<3 srandaa bylaa>3 nO Jhináák plsíík Hlásky miwuju wás jinak tet semdám aisk ONLINE CHAT semnou.. Takže se těěšte!!!! tk PP Miwuju wás Stwašně moc!!!!:-*Mišácčci moji!:-*

Hlásky For me PLS!!!!!:-D

29. července 2009 v 14:12 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu
Ahojííík!!! Už sem s tím Otravnáá wíím ale tak plsíík jeden zase maej Breej skuteečeek:-D Plsíík mooc.-) Buduu wáám strašně vděěčnáá:-*Už sme wám s tiim zase dlouho neprudiila..PLS!!!!!! Moc pls!!!!!:-)
http://plysaci10.blog.cz/0907/vysledky-1-k-2-kolo-souteze-sonb#komentare Jsem tm jako Barva žlutáá..Takže Hlásky FOR ME!!!:) (Zlutáá is Best!!!!:-) mnO Tak Kujíí mnOO!!! Klidně si napiiště i o diploomek!!!! Rááda wám ho udělám ale musíte mi napíísat kolikááátej Hlásek to byyl<3 nO a jhináák asik budu chtít po wáa čaasto abyste Hláásly..páč sem se přihláásila do hoodně soutěží

Kusovka • Melounová holka :D

29. července 2009 v 13:47 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° KusowQy°♥°

Za pokus to stojí, ne? :D

29. července 2009 v 12:41 | J@NuLka=)Píše: |  Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články°♥°
 1. Na rušném rohu ulice si rozložte stolek, na který postavte těžkou láhev, do poloviny naplněnou drobnými. Před ní dejte cedulku: "Jestli potřebujete drobné, vezměte si nějaké. Pokud si můžete dovolit pomoci bezdomovcům, přispějte." Hrdlo láhve musí být úzké, aby jím žádná ruka neprošla.
 2. Nakupte plný vozík potravin, a když se vás pokladní zeptá, jestli chcete papírovou nebo igelitovou tašku, vyzkoušejte si, jak dlouho můžete zdržovat frontu tím, že se rozmýšlíte. Potom se začněte chovat nervózně a zkoušejte vzít celý nákup do náručí.
 3. Až půjdete do kina na nějakou komedii, přelepte si přes oko náplast. Uprostřed toho největšího smíchu hoďte na plátno velkou kuličku a zakřičte: "Moje skleněné oko! Pomoc! Vypadlo mi skleněné oko?" Poté, co zastaví film a nějaký dobrák vám přinese kuličku zpět, podívejte se na ní svým "jedním" okem a řekněte: "To je kulička, vy idiote."
 4. Zeptejte se někoho, jestli nemá drobné za padesát haléřů.
 5. Sežeňte si videokameru, mikrofon a vydejte se za televizními reportéry zpravodajství. Když budou něco živě natáčet, skočte jim do řeči s otázkou typu: "Koho máte nejraději z Beatles?"
 6. Na kartón obkreslete patnáctkrát vaši ruku (pouze po zápěstí) s tím, že zvednete prostředník. Když se budete opalovat na pláži, poházejte si ty kousky kartónu po celém těle. Odstraňte je, počkejte patnáct minut a potom se jděte projít po pláži. Podívejte se na sebe a zakřičte: "Ale ne... už zase!"
 7. Předtím, než začne váš večírek, namačkejte na stříbrnou mísu zubní pastu, tak aby to byly malé kuličky; nechte je zaschnout a řekněte vaším hostům, že jsou to podomácku vyrobené mátové bonbóny.
 8. Zajděte na pohotovost a vysvětlete sestře, která má noční službu, že jste dlouho stál jen na jedné noze a teď máte pocit, jako byste tam měl špendlíky a jehly. Zeptejte se, jestli to budou muset amputovat.
 9. Zajděte na místní policejní stanici a řekněte strážníkovi, který má službu, že vám jeden pes řekl, že se dnes budou dít strašné věci a že by měli být připraveni.

hthth

29. července 2009 v 11:33 | J@NuLka=)Píše:
Většina z nás, co se líčení týče, používá minimálně alespoň řasenku. Princip jejího použití je jasný. Otevřete, naberete kartáčkem barvu a opatrně nanesete na řasy tak, aby se vám prodloužily a hezky natočily směrem vzhůru. Ne každá z nás ale ví, jaká řasenka je právě pro nás vhodná. Pojďme se společně podívat, jaké řasenky jsou na trhu k dispozici!
Značek kosmetiky je u nás k mání mnoho. A každá z těchto značek nabízí několik druhů řasenek. Začněme si pěkně po pořádku představovat typy řasenek.

1. klasická
Klasická řasenka má za úkol řasy zvýraznit, dodat jim barvu a částečně je i natočit. Je ze všech typů nejlevnější, proto nečekejte, že objem i délka žasů bude závratně prodloužena.
2. 2v1
Neboli řasenka s dvěma kartáčky na svých koncích. Bílí kartáček s průhlednou tekutinou má za úkol řasy vyživit a prodloužit. Druhý kartáček již s klasickou černou barvou řasy zvýrazní a natočí.
3. s hřebínkem
Novějším typem řasenky je řasenka s hřebínkem místo kartáčku. Dle vlastních zkušeností musím pochválit. Hřebínek řasy nejen krásně natočí a prodlouží, ale hlavně pročeše a zamezuje tak slepování řas.
4. zhušťovací a prodlužovaní
Klasické řasenky, které mají za úkol buď řasy zhustit nebo prodloužit.
5. řasenka s ohebným hřebínkem
Nejnovější typem řasenek je řasenka s ohebným kartáčkem. Měla by se přizpůsobit přímo tvaru oka a řas a skvěle tak natočit a zvýraznit i ty nemenší řasy.
A nyní praktické rady na závěr!
- Řasenku měňt alespoň jednou za půl roku
- Pozor na zavírání řasenek! Nenechávejte ji zbytečně dlouho otevřenou.
- Nikdy řasenku neřeďte vodou! Pamatujte, že ze zaschlé řasenky už nikdy nebude řasenka!
- Snažte se řasenku kupovat vždy osobně, zapomeňte na e-shopy!

omg 5× :D

29. července 2009 v 11:25 | J@NuLka=)Píše:
Děda jde o půlnoci na hajzlík. Vrátí se a říká babce:
"Babko my opravdu máme na hajzlu duchy! Když jsem přišel samo se rozsvítilo, a když jsem odcházel samo se zhaslo."Babka se otočí, skoro dostane infarkt a říká dědkovi:
"Dědku, to si ze mě děláš srandu - ty si se zase vysral do ledničky!
Jde pouští mravenec se slonem. Mravenec: "Slone, proč si neseš ten kýbl s vodou?" - "Kdyby mi bylo teplo můžu se polejt - a proč si ty neseš dveře od auta?" - "No, kdyby mi bylo horko, tak si otevřu okýnko!
Jde kráva okolo výkladní skříně drogerie a spatří gumové rukavice. Kývne hlavou, přežvýkne a zabučí: "Búú.To je dost! Búú. Všude je spousta krásných podprsenek a konečně taky vyrobili něco pro nás."
Pepíček se pokouší zazvonit na zvonek, ale nedosáhne na něj. Jde kolem pán a nabídne mu pomoc. Pepíček pomoc přijme. Děda ho vysadí a Pepíček říká: "A teď zdrháme.''
Blondýnka se vrátí nečekaně domů a najde svého muže s jinou v posteli. Okamžitě se vrhne do zásuvky pro pistoli a namíří si ji na hlavu. Muž vylítne z postele a křičí: Prosím nedělej to!Ty mlč taky na tebe přijde řada !!

Hodnoceni Moeho blogu 0.1

29. července 2009 v 10:27 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° Zhodnocené blogy°♥°
Kujůů moc:-* SEm welmi spoKojenáá:-*ale Návštěvnost mám kdyby něco!!!!!!:-) Tak příště Koukej!!:-) ale newa

nO..co k tomuto dni dodat...Supéér>>Hroznej>>

28. července 2009 v 23:21 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu
~ Nazdar kočičky a kočičáci :DD
Takže Dneska sem měla celej den suprovej ale tet večer ho mám úplně děsnej...:'-( Dneska prostě od Rána byl den supeeer..Ráno sme si psala s Barčou a s Nikčou prOstě pOhodka:-) Sme si prostě povídaly a tak prOstě pak už sme si psala jen s Nikčou a psala sem ji Jako jesly ji ta stve ze Barca odchazy s OVZ a ona ze jako ji vcera prekecala,,aby neodcházela... že kdyby odešla tak byji asi zabila...a tak prostě.. takže já upa happy Girlka xDD prOstě štastná:-) že neodcháázýý....Protože včera sme dělyla kvůly jejímu odchodu prOstě zoufalej pKus., mnO..pk jakO sme byla happy ne prOstě..protože sem se dozvěděla sposty tajemstvý ale nesmim prOzradit..nO takže Happpy..pk Taky jakOže prstě mamka bylo asik tk kolem 6 a mamka žhe pojede navštívit Škochovy tm je moe Kamíí páč mamy se znaaj nO...ale já jsem s ní nejela..sem chtěla bjet prOstě s kamí NA SKYPU A NA ICQ...Teda jakO s Barčou Nikčou a Werčou..Tk sme si psaly pstě a chtěly si zavolat na SKYPE páč Nikča chtěla abychom ji zaspivaly :-P tk jako žhe jOO ale Něak sme se neslyšely nee.... tk já zkoušela něco s tim udělat ae vůbec nict pk sem si ještě něco udělala s REPRÁKAMA..sem volala mamce že mám něco z Reprákama tk ať přiijede doomuu a zajde k sousedovy páč on je na tyhle věci dobrej.. a mamka jako že nee...že tm nepude.. a tk sme se začaly háádat...prOstě já na ni že ona se s nima výdá a zná a že já ne,...a mamka žhe už se s nima nevýdáá..prostě sme se pohádaly,,, Dotoho všeho šla Verča Off na SKYPE A NA ICQ páč musela,.. mnO..pk šly i oni off napsaly že jdou NAZDAR..tk sem jim psala smsku co sem jim udělala...Tk pk šly zase ONLINE..a napsaly mi něco prOstě...je jedno co..Prostě už to wiim daavno Kamoska je ve 2 Mesice tehotenstvy tk na ni dou hormoony...tk prOttO jakO,... tk já jakože OK...mnO Jináák kámoška byla se podíívat na natáčení v ORDINACI..a viděla co se jak natáčíí..takže jakO..nO pk v 8 jakOźe je jí blbě a že ejdou domu že jede autem.. a pk to začalo... prostě nechci o tom mluwit :-(( nechci kámošku nějak prOstě tyhle věci si nechám pro sebe.. jinak dneska sem přidala asik 100 čláánkůů..nO nict tk já mizim tk PPP a miwuju wás moc moc moc

Trápí tě lupy?? Zatoč s nimi! :D

28. července 2009 v 17:59 | J@NuLka=)Píše: |  Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články°♥°
Příčinou může být fénování, ale i sladkosti
Lupy jsou šupinky kůže, jejichž vznik je způsoben poruchou mazových žlázek v pokožce hlavy, která navíc ještě dokáže pekelně svědit nebo pálit. Lupy vznikají hlavně při nedostatku vitamínů skupiny B, které celkově zajišťují zdravou pokožku. Pokud se vám dělají lupy jen občas nebo sezónně, může to být také díky horkému a vlhkému vzduchu. Lupům napomáhá i používání fénu (horký vzduch vysouší kůži) a pobyt na prudkém slunci. To jsou nejčastější příčiny, lupy se vám ale mohou tvořit také při:
 • Vysoké spotřebě cukru
 • Špatném prokrvení pokožky hlavy
 • Zánětlivých onemocnění kůže
 • Nedostatku betakarotenu nebo selenu
 • Nadměrném množství mužských pohlavních hormonů
Jak s lupy zatočit?Zbavíte se jich ve většině případů používáním šamponu proti lupům. Z poměrně široké palety značek si můžete vybrat v každé lékárně nebo drogerii. Pokud ale ani pak lupy ne a ne zmizet, čeká vás nepříjemné opatření - budete muset ještě vyškrtnout z jídelníčku smažená jídla, plísňové sýry, cukr, bílou mouku a čokoládu. Zařaďte do něj naopak zakysané mléčné výrobky a čerstvou zeleninu. Pokožce hlavy prospívá také vitamín E, Omega 3 mastné kyseliny a citrónová šťáva, která zmírňuje maštění vlasů a svědění kůže. Kdybyste měla jít k lékaři?Pokud si s léčbou lupů nedokážete přes veškerou snahu poradit sama, a navíc se přidaly další komplikace - podrážděná, zarudlá, zanícená a silně svědící pokožka nebo vypadávání velkých ložisek lupů, určitě neváhejte s návštěvou lékaře. Příčinou lupů mohou být totiž také kvasinky nebo seboroická dermatitida a zde je pomoc odborníka nezbytná.

Pravidla pro hubnutí..

28. července 2009 v 17:27 | J@NuLka=)Píše: |  Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články°♥°
1) Nauč se říkat ne: Znáte to, babičky atd. vzdycky něco mají a všechno vám nutí, některé se dokonce urazí, když si nevemete její jídlo, tak jí vysvětlete že nemůžete a nebo jen ochutnejte minimální kousínek
2) Zelenina ovce musí převládát v tvém jídelníčku, navíc je to zdravé a dodává to mnoho energie a vitamínů
3) Med pokud si sladíš čaj nebo něco jiného neslaď to cukrem ale medem, med má lahodárne učínky, podporuje hojivost ran atd. má hodně vitamínů
4) Nikdy nesmíš jíst před spaním jíst bys měla asi 4-5 hodin před spaním
5) Pohyb sportu by si měla věnovat minimálně 2,5 hodin týdně. Sportuj třeba od ten víc jak hodinu.
6) Pravidelná strava hladověním nic moc nezískáš, mže pak přijít jo-jo efekt. Jíst by se mělo asi 5× v malých porcích (asi každé 2,5-3,2hodin)
7) Bílkoviny jsou důležité pokud chceš hubnout neubírej moc na bílkovinách jsou velmi důležité, samo, že všeho moc škodí
8) Pij minimálně 2,5l denně vody nebo neslazeného čaje
9) Při hubnutí nepozoruj jen váhu, ale hlavně míry, může se stát, že kila co se v tobe strácí jsou důležité tekutiny

Oo >> šílenost..>>

28. července 2009 v 17:09 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° KusowQy°♥°

Oo >> Strach.. >>

28. července 2009 v 17:02 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° KusowQy°♥°

Ukuchtíme si >> Čokoládové řezy s tvarohovou náplní

28. července 2009 v 14:00 | J@NuLka=)Píše:
vyobrazení
Ingredience: 6 žloutků, 6 polévkových lžic cukru, 2 lžíce oleje, 5 lžic polo­hrubé mouky, 3 lžíce kakaa, sníh ze 6 bílků (které nám zby­ly od vpředu uvedených žlout­ků). Náplň: 125 g másla, 200 g cukru, 2 kostky měkkého tvarohu. Poleva: 150 g cukru, 2 lžíce kakaa, 1-2 lžíce sola­mylu, 150 g tuku (např. hery).
Příprava: Začneme tím, že ušleháme uvedených 6 žloutků a 6 lžic cukru. Po řádném ušlehání při­dáme postupně olej, polohru­bou mouku, 3 lžíce kakaa a sníh z bílků. Náplň si připravíme tak, že utřeme máslo s cukrem a kost­kami měkkého tvarohu - tím po­tom potřeme upečenou placku. Na polevu smícháme cukr, kakao, solamyl, přidáme 2-3 lžíce vlažné vody a tuk, který za stálého míchání rozpustíme. Stále mícháme, až je výsledná hmota hladká a lesklá (nejlépe je dělat ve vodní lázni - do hrnce s horkou vodou ponoříme kastrůlek se všemi surovinami a za stálého míchání vše dove­deme až do úplného rozpuštění polevové masy). Řezy jsou vynikající, dokonce je můžeme uchovávat i v mra­záku. Jen ta množství cukru a případně i másla je třeba si hlídat - abychom udělali vše na svoji chuť, pro někoho mo­hou být uvedené řezy až moc sladké

Vitamíny

28. července 2009 v 13:56 | J@NuLka=)Píše:
Jako vláknina se označují nevyužitelné složky rostlinné potravy. Nejsou to životně důležité živiny jako tuky, cukry nebo bílkoviny, ale když jimi organismus není dostatečně zásobován, reaguje metabolickými poruchami nebo chorobami. Vláknina se stará o správné trávení a pročišťování vazivové tkáně. Dnes se má za to, že dostatečný příjem vlákniny může dokonce zamezit vzniku poruch trávicí soustavy od chronických střevních potíží až po rakovinu střev. Vláknina je obsažena ve všech celozrnných výrobcích, v ovoci a zelenině. Odborníci na výživu doporučují, aby denní dávka potravin dospělého člověka obsahovala minimálně 30 gramů vlákniny. S trochou nadsázky se dá říci, že po vláknině se dokonce hubne: je schopna přijmout množství vody mnohonásobně přesahující její váhu, díky tomu nabobtnat a rychle navodit pocit sytosti. Nemá však žádnou výživnou hodnotu. Každá rozumná odtučňovací kúra je proto založena na potravě bohaté na vlákninu.

Kouzelné jablko >> Kdo je jí, je zdraví!

28. července 2009 v 13:34 | J@NuLka=)Píše: |  Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články°♥°
Denní doporučená dávka je jedno jablko. Patří mezi antioxidanty. Jablíčka jsou přírodním zdrojem vitamínu C. Jsou bohatá na minerální látky, především na hořčík, draslík, křemík a železo. Velice cenný je pektin. Tento druh vlákniny je výborným pomocníkem při snižování cholesterolu v krvi. Najdeme ho ve slupce, proto bychom ji neměli loupat. Obsahují malé množství kalorií a vyšší poměr přírodního cukru - fruktózu. V neupraveném přírodním stavu je obsah vody v jablku 85 %.
Lékaři doporučují jejich pravidelné pojídání, pokud se chceme vyvarovat rakovině střev. Konzumace celého jablka i se slupkou nám může nabídnou podle vědců ochrannou látku proti zmiňované rakovině. Šťáva z čerstvých jablek také pomáhá při horečkách a zánětech. Jsou dále pomocníkem při střevních problémech jako jsou zácpa a průjem. Jablka mají blahodárné účinky na celý lidský organismus.
Tyto plody jabloní můžeme pojídat jen tak omyté vodou se slupkou nebo je přidávat nakrájené na kostičky či nastrouhané do ovocných salátů. Klasikou je štrúdl nebo jablečný koláč. Vyzkoušet je můžeme také pečené v alobalu. Skvělý je i jablečný kompot. V kapalném stavu se s nimi můžeme setkat jako s jablečnou šťávou či jablečným vínem. Milovníci tohoto ovoce znají nespočet receptů na jejich úpravu.
Jako malé děti jsme je snad všichni jedli v sušené podobě. Konzervace sušením je nejstarší způsob jak uchovat ovoce či jiné jídlo jedlé po dlouhou dobu. Sušená jablka neboli křížaly obsahují až šestkrát více cukru než jablka v přirozeném neupraveném stavu. Křížaly jsou výborným zdrojem energie pro sportovce. Pokud je však budeme chtít mlsat na svačinu, hlídejme si množství, které chceme spořádat, aby se nám to nevymstilo v podobě tloustnutí.
Tip Moda.cz: Pokud vyrábíte vlastní křížaly, krájejte jablíčka na 1,5 cm hrubé plátky. Křížaly se budou sice déle sušit než ty tenoučké, ale získáte dokonale šťavnatou a výteční pochoutku, která neseschne do nepoživatelného stavu.

Jablka jsou v České republice snadno dostupným ovocem. Jejich dostatek zajišťuje domácí výroba i zahraniční dovoz, ale přesto jejich oblíbenost stále více klesá. Lidé dávají přednost cizokrajným druhům ovoce. Pokud chceme být zdraví jezme jablka. Je to minimum, které pro sebe můžeme udělat a třeba díky němu můžeme žít o několik desítek let déle. Tato chutná prevence je určitě lepší než případná nepříjemná léčba rakoviny.


Kusovka >> Sýr! :D

28. července 2009 v 12:27 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° KusowQy°♥°

Kouření neni hračka! ×D

28. července 2009 v 12:20 | J@NuLka=)Píše: |  Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články°♥°
Žába se ptá vlka: "Co to kouříš?" Vlk: "Trávu." Žába: "A jak se to kouří?"
Vlk: "Hele žábo, to si musíš dát toho největšího práska přímo do plic a
dlouho to udržet." Žába: "A jak dlouho to mám v sobě podržet?" Vlk odpoví: "Tak dlouho, jako bys plavala pod vodou, na druhou stranu řeky a zpátky." Žába si dá práska a skočí do vody. Nevydrží to a na druhém břehu se vynoří a
vyfoukne. Tam na ni kouká hroch a hned se ptá: ,,Žábo, co to tady provádíš??" Žába: "Ale... učím se kouřit trávu." Hroch: "Já chci taky." Žába: "Tak to musíš plavat pod vodou na druhý břeh, tam je vlk a on tě to naučí."
Hroch plave, plave, vynoří se na druhým břehu. Tam na něj vejrá zhulenej vlk s
vypoulenýma očima a křičí:: "TY VOLE ŽÁÁÁBO!!!! UŽ VYFOUKNI!!!!"


Co dokáže tvůj mobájl?

28. července 2009 v 11:59 | J@NuLka=)Píše: |  Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články°♥°
icône 105Tísňové volání: "112" užívané na celém světě
Nacházíš se mimo pokrytí mobilem? Vyťukej 112 a tvůj mobil si jej najde v lokální, cizí síti. Zajímavé je, že jej lze vyťukat i když je mobil zamčený!
icône 105Zamknul jsi svoje klíče v autě?
Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě - prý to pracuje.
icône 105Skrytý džús v baterii:
Máš baterii mobilu prakticky vybitou? Vyťukej *3370# Tvůj mobil se rozjede a bude ukazovat 50% zvýšení nabití. Tato rezerva se dobije při příštím dobití.
icône 105Jak zablokuješ tvůj UKRADENÝ mobil?
Patnáctimístné seriové číslo, které je unikátní a patří jen tvému mobilu, zjistíš vyťukáním *#06#
Napiš si jej a uchovej na bezpečném místě. V případě odcizení mobilu, ohlaš krádež mobilnímu operátoru a dej mu své seriové číslo. On mobil zablokuje tak, že bude nepoužitelný i při výměně SIM karty. Sice ti to mobil nevrátí, ale zloději zkazíš radost.

Rozdvojení konečků

28. července 2009 v 11:13 | J@NuLka=)Píše:
Rozdvojení konečků by nás měly zburcovat k okamžité a rozsáhlé záchranné akci. Rozhodně je třeba je pravidelně zastřihovat. Při sežehnutí nad plamenem vznikají pouze uzlíky, které se při razantnějším rozčesávání zase ulamují. Protože kůže nestačí vlasy až do konečků dostatečně zásobovat potřebným tukem, doporučuje se vetřít do vlasových zakončení trochu ricinového oleje a nechat čtvrt hodiny působit. Existují i speciální emulze, které se do konečků vtírají po umytí a vytvářejí ochranný film. Kromě toho bychom měly dbát na to, abychom natáčky podkládaly jemným papírem, a vysoušecí helmu nezapínáme na příliš vysokou teplotu. Při užívání elektrických natáček nebo kulmy je na místě krajní

Pixelky->>Rozkošná Zvířátka

28. července 2009 v 10:09 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° Pixelky°♥°
........

Jak poznáš že je do tebe blázen?

28. července 2009 v 10:00 | J@NuLka=)Píše:
Ukaž mu, že se o něj zajímáš (př.: pochval mu jeho nový džíny nebo mu řekni, jak moc mu to sluší, když hraje fotbálek) To kluci umí ocenit.
Lichotky přidávej a přidávej. On to začne chápat a začneš mu vrtat hlavou. A to ty přece chceš, ne?
AKCE JE ŽIVOT
Kluci přímo žerou akční holky, takže ho někam pozvi. Třeba do lanového centra nebo na bobovou dráhu. To už musí zabrat! Tak se nebraň!
SMĚJ SE
Věčný optimista má lehčí život. Tak se taky směj a šiř okolo sebe svoje vtipy. Třeba vyprávěj svůj vlastní legrační příběh. To určitě pobaví i tvého idola. Hlavně si nedělej legraci z něj, protože by to taky nemusel pochopit
JEN CVIKEM MŮŽEŠ DOSÁHNOUT CÍLE
Trénuj kdekoli. Třeba v autobusu. Stačí se na "oběť" zadívat, pousmát se a pak zase odvrátit pohled pryč. Přijde ti to snadné? Tak už se do toho pusť na ostro...
NA OSTRO
Až zase půjdete do kavárny, koukni mu do očí a hraj si při tom s pramínkem vlasů. Natáčej si ho na prst a zase ho pusť. Je to moc sexy a ani on neodolá.
Už ho máš na háku. Tak teď už jen stačí na něj zamrkat nebo se ho dotknout pod stolem. A už ti z tvých "drápů" neuteče.
Až půjdete z kavárny, počkej na něj u dveří a chyť ho za ruku. Tohle gesto mohou dělat jen odvážní, ale fakticky zabírá. Nikdy se ti nevyhákne. Ale musíš si věřit, protože jinak to z tebe vycítí a nebude ti věřit!

Kusovka • Uu.. Kiss xD

28. července 2009 v 9:52 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° KusowQy°♥°

Kusovka >>Cookie Monster

28. července 2009 v 9:51 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° KusowQy°♥°

BLACKLIST!!!

28. července 2009 v 9:43 | J@NuLka=)Píše:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-->>BLACKLIST-->> x Reklamy x->>

o dám tě sem pokud píšeš reklamy kam nemáš

o seznam hříšníků:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1. hříšník:
[3] ...BoJulIk | Web | Před 31 minutami | Reagovat
ahoj prosím hlasla bys pro mě tady http://lucky22.blog.cz/0907/sonf-1-kolo#comment61950325 pro ...BojUliK°° budu ti moc vděčnáááá prosím :-)

2 Hříšník:
[1] IwiKiwi | Web | Před 16 minutami | Reagovat
Ahoj hlasuj prosím ťa tu:http://any-telenovely.blog.cz/0907/letna-sutaz#komentare pre Barbara Mori (IwiKiwi)...Za hlások veľmi pekne ďakujem :-)

Na tyto věci se ho neptej!

28. července 2009 v 9:22 | J@NuLka=)Píše:
"Mají mě tvoji kámoši rádi?"
Většina kluků o takových věcech moc nepřemýšlí. Holku berou v pohodě, dokud neudělá něco, co je naštve. Takže jestli nejsi panovačná, majetnická a nesmrdí ti nohy:-), jeho kamarádi si nejspíš myslí, že jsi O.K. To ale neznamená, že by tě automaticky považovali za úžasnou, báječnou, zkrátka jedinečnou holku. Než tě začnou mít doopravdy rádi, nějaký čas to potrvá. Navíc chodíš s jejich kámošem, který na ně najednou nemá tolik času jako dřív, takže nemůžeš čekat, že tě budou zbožňovat! Podtrženo a sečteno: pokud ti tvůj kluk nedává jasně najevo, že se do jeho party hodíš asi jako Eskymák na rovník, nejspíš je všechno v pořádku. To je povzbuzující, co:-)? Hmm. Ale jdeme dál!
"Proč mě před kamarády nevezmeš za ruku?"
Blázníš? Možná tomu nebudeš věřit, ale 90 % klučičí konverzace = nelítostné popichování. Stačí, aby ho kámoši jednou viděli, jak se s tebou hladí a líbá, a přezdívku "Mazel" už mu nikdo neodpáře. Za takové ponížení mu to vážně nestojí... Možná ti to vadí, ale nic s tím holt nenaděláš. Na veřejnosti ti začne projevovat lásku až tak po roce vztahu (pokud není extrémní citlivka:-). A ještě jen pod zástěrkou tmy.
"Proč nejsi romantičtější?"
Kluci považují slovo "romantik" skoro za nadávku. Romantik je podle nich ztroskotanec, který nosí holkám tulipány, aby jim nějak vynahradil, že není dost zábavný nebo hezký. Takže když se svého kluka zeptáš, proč ti někdy nekoupí kytku, nejspíš znechuceně obrátí oči v sloup. Tvoje otázka mu připadá stejně ulítlá, jako kdyby ses ho zeptala: "Proč nenosíš kožené kalhoty?" Kluci jsou od přírody praktické bytosti. Připadá jim zbytečné vyhazovat peníze za kytky, které stejně za pár dní zvadnou a skončí v odpadkovém koši. To tě raději pozvou na zmrzlinu nebo na párek v rohlíku. Obrácená logika - ale taky má něco do sebe. No... musíš se trochu snažit do ní vniknout.

7 tipů pro štěstí v lásce

28. července 2009 v 9:18 | J@NuLka=)Píše:
 1. projevuj své city:Milovat je krásné,ale musíš svoje city taky dát najevo.Jak na to?Stačí upřímně míněný kompliment,nečekaný polibek,malý dáreček...Lásku udržuje naživo tvoje pozornost.A to si pamatuj!!
 2. Blízkost a svoboda:Hezké vztahy se vyznačují tím,že oba partneři fungují jako pár,ale taky jako samostatní jedinci.Velkou chybou je být na sebe nonstop přilepeni.Pár dní strávených s přáteli vztah jedině posílí!
 3. Udržuj vášen':Na začátku každého vztahu je všechno naprosto opojné.Umění je vášen' uchovat i pro pozdější období.Na to nikdy nezapomínej!
 4. Komunikace:Potkali jste ideální protějšek?To se pozná podle toho,že nemusíte pořád mluvit,abyste druhého pochopili.Někdy stačí hluboký pohled a už víte,která bije.
 5. Umění hádat se:Někdy není zbytí a k hádce/výměně názorů prostě musí dojít.Nevadí -ale jen když se navzájem neurážíte a nakonec se usmíříte.Pročistí se tím napětí,které se mohlo nakupit.
 6. Smích a smysl pro humor:Kdo se svým miláčkem dokáže od srdce zasmát,to je mnohem tolerantnější než ten,kdo vše kriticky pozoruje. Čím víc se spolu bavíte, tím je větší šance na dlouhý vztah!
 7. Tolerance:Nikdo není dokonalý, ani ty ne. Pokud se ti něco nelíbí, můžeš to dát najevo, ale je omyl si myslet, že vždy bude po tvém. Budeš-li partnerovi pořád něco vyčítat, vztah brzy ztroskotá.--->> hehe tadyty tipy svatá Pravdaa!!:-)

Testovali KONĚ na alkohol

28. července 2009 v 9:10 | J@NuLka=)Píše:
Dopravní policie v Rumunsku testovala na přítomnost alkoholu koně, protože s kočárem, který táhl narazil do lavičky a zranil odpočívajícího muže. Policista z města Lelesti požádal přivolaného veterináře, aby zvířeti odebral krev, test na alkohol byl pozitivní. Svědci ve výpovědi nehody uvedli, že kůň vypadal nekontrolovatelně, navzdory zoufalé snaze jeho majitele. Majitel koně Ion Dragan (56) si zrovna koně koupil na trhu a mířil s ním domů. Policie se domnívá, že koni byl podán alkohol, aby vypadal silnější a zdravější a snadněji se prodal. Muž (86), který na lavičce seděl, zraněním, které ve střetu utrpěl, bohužel podlehl. Chudáák!!
http://th06.deviantart.com/fs29/300W/f/2008/049/d/1/Herr_Hildezart_on_strawberry_by_hoschie.jpg

Jak být barbie? :D

28. července 2009 v 9:04 | J@NuLka=)Píše:

Jak být Barbie? Čím se Babie vyznačuje?

Čím se vyznačuje: Růžová,růžová,růžová!!! Spousta roztomilých drobností (panďuláků,medvídků,srdíčekových náramků a kytiček do vlasů...)
Hudba: Hlavně slaďácký pop a uklidňující hudba.Spousta "barbie" holek taky miluje vážnou hudbu a k tomu balet.Proto často chodí do divadla,kina a rádi cvičí (fitness,aerobik,roztleskávačky)...
Co se nosí: Hlavně boty na podpatcích,upnutá trička s milým např. komixových potiskem.A džínsy - hlavně "roury",které obepínají štíhlou postavu.
Líčení,vlasy: Líčení hlavně do pastelových barev,ale ne příliš výrazně,stačí černá linka a jemné stíny.Kdysi se tvrdilo že všechny "barbie" holky musí mít blond vlasy,ale omyl!Tak to vůbec není,dneska už existují také "barbie" zrzky,brunetky atd. prostě jako ty panenky.U vlasů se dává na důraz hlavně to aby byly zdravé,dlouhé a alespoň s jedním melírem.
Důraz je taky kladen na krásné nehty,nejlépe s růžovým lakem,nebo francouzkou manikůrou,ale přípustná je i zářivě červená...
Chování: Správné "barbie" se chovají slušně,nemluví sprostě a jsou skoro pořád veselé a milé.Prostě sama dokonalost.Rozhodně,ale nejsou namyšlené a nechovají se povýšeně.Naopak rádi pomůžou všem v nesnázích.Většinou dávají najevo svoje city a jsou hodně emocionální.Milují různé společenské akce (párty apod.)

Pixelky >> Music ×D ♪

28. července 2009 v 8:43 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° Pixelky°♥°

Avatary >> Nádherný pletený plyšáci... :)

28. července 2009 v 8:31 | J@NuLka=)Píše:

LoL zasHe teN nááZeV xDD

28. července 2009 v 8:21 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu
Čauky.. ;]Bobani a Bobánci
Tak Jakpak ste se vyspinkaly?? jO já ujde to ;]proste gOOD ;]Já jen doufám žhe dnesQa bUdu mít dalekO lepčí den než včera ;] Protože vřera to bylO hrOzny..;] mnO..Tak cO uŽ se náM kráTěJ PrááZDkY cO??? :-D hh.. už jeN páR dní Než začne SRPEN..*lol* tje hwozny vůbec mi nepřijde že by byl už měsíc v tahu... ae on je ;] tEda skOrO..Ale ani mi to tk newadíí..prOtože máM poŘáD ještě měsííc...;] a nawíc se na Září Už docela těšíím.. jakO do škOly ani tk nn...ae 5 Zááří jdeme na svatbu ;] tkžhe se dOOst těěšim..;] pk 29 Září Jedeme do Prahy do Divadla Kalichu ;] na Představení Jako Thelma a Luise ;] tm hraje Moje Nejoblíbenější Herečka ;] Takže tm se těšim upa Nejfíícz ;] nO a taKy Začíná 1 Zááří co jdeme do ŠKOLY..Moje Dávka emocí OVZ {ORDINACE}
Takže se jakO dcela těšim i mnO ;] Nafícz Země Bude Sedmačka ;] Protože teť pudu do 7 Tříídy;] tkže jakO pOhOdka mnO ;] a ještě k tOmu v 7 tříídě se jezdí na hOry ;] tkžhe supéér..;] jU a taky už budeme ve 3 Patře na ŠkOle ;] na nejvyššim ;] Tkžhe pOhOda ;] ae jednu Nevýýhodu to máá učiteléé.. páČ NahOře tm kde sme my maj nejfíícz Kabinetůů..:-D ae tk tO bue snad v pOho ;] tk PP Mějte se Hezuuu ;] a užíívejte pOslední dny práázdnin Naplnoo ;] Miluuuju waas;];];];];]

Happy Birthay Bobíšku<3

28. července 2009 v 8:00 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu

kissAhoj, tak dneska má můj Bobánek narozky!!Tkanička Takže Bobíku já ti přejůů všecko nejlepčí hodně štěstí a lásQy..Miwuju thě<3 stwašně mocz<3 si pwo mně stwašně důůležitej<3 už si mi hwozně pomohl:-* Miwuju thě celym svym srdííčkem<3 NIKDY BYCH SE TĚ NEVZDALA..hh=D tk to by bylo..:-D swýmu pejskovy sem už pořáála<3danuska Dneska už mu bue 7 leet xDD toto utííkáá:-*Já si ho pomatuju ještě jako štěěněě xDD když sme si ho vzaly s úútulku:-) mnO nict už sme zashe něaká ukecaná mnOO xDD Bue asik tím žhe ho tk stWašně Miwuju:-* mnO nic hodim wám sem páč fotenek jeho<3 Budete koukat:-*mnt jakýho mám swadkýho pejska:-*:-*:-*Muckll*!s))

Kusovka • Mekááč xD

28. července 2009 v 6:38 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° KusowQy°♥°

New Nowinka-->> BLACKLIST->>

27. července 2009 v 22:31 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu
Ahojky Takže sem Dokoukala Serilák o Zvíířatech a lidehc<3 Bylo to super ale nejfícz se těěšim na dalšíí dííl<3 Bude Upa Nejlepčíí<3 mnO Jhinák sme wám chtěla říct že odedneška Zaváádíím Jednu Takovou NEW NOWINKU..Takže Koho to zajímá ať čtee dáál... mnO takže

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
-->>BLACKLIST-->> x Reklamy x->>

o dám tě sem pokud píšeš reklamy kam nemáš

o seznam hříšníků:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Noa Hnedka tu Máme Prvního hřííšnííka Kterej asik nepOznal RUBRIKU REKLAMY.... Takže Tady ho máme...KOukněte se na něho!!!!!

1. hříšník:
[3] ...BoJulIk | Web | Před 31 minutami | Reagovat
ahoj prosím hlasla bys pro mě tady http://lucky22.blog.cz/0907/sonf-1-kolo#comment61950325 pro ...BojUliK°° budu ti moc vděčnáááá prosím :-)

Denny* Seš Trapnáá+Twoe Affíčata Též xD

27. července 2009 v 20:04 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu
Cauky Tak tet sem se vzbudila:-)Twl dcela dost trapnýýý..Ta Pipka Denny* a její affíčata si snad myslej že když mi tady budou psát taký hnusný kOmenty..Tak žhe já tentO blOg zrušííím!!!ANi omylem NEZRUŠIM..Jen se wám směju jký ste Blbýý...A hlavně dOOst Naivníí...Já tentO blOg ROZHODNĚ V ÚMYSLU RUŠIT NEMÁM..Taky porč bych to dělala žhe?!!Jediný kdO by blOg měl Zrušit je Denny*a ty její Vlez do Prdelky*Protože už sou dcela dOOSt TRAPNÝ..njn pwOstě naivní čuBky xDD ae jk říkám mám z wáás doost velký lOly xDD Dcela mě bavííte..:-D hh Hlavně taký ty Akčníí blOgy Kterýý se neuměj ani pOdepsat žhe..TRAPáácii

[12] ~mademoiselle~ (94.125.216.14) - Komentář je smazaný.
dnes 16:11 |
Blok | Povolit návštěvníka | Veřejný | Spamreport & smazat

ty jsi asi uplná kráva že? jedinou pipku tu ze sebe děláš ty že si od té krávy Amy "objednáš" Dennin design jsi fakt uplně jeblá! { Hehe nwm kdo je jeblej}

Záwit hm aha nO a púreej žhe mě Denny nahláásýý nwm jakO za co prOtože já sme nic neudělala='D Vážně slzim smííchy prOstě Pika Denny* a i Jeeí Affs prOste loooL Velkeej!!=-D PS: Tet Jdu Dávaj o Zvíířatech a lidech<3 Musim videt PP:-)

Denny* Vlez nám do Zadečku...Prosím

27. července 2009 v 12:38 | J@NuLka=)Píše:
Twl..Ta Denny* Diamond je fakt Trapnáá!!!Větší Trapku jsme ještě jakO neviděla!! Už kvůli tomu jk si vymejšlý a tak kdyť to je vážně úchylný.. Ja ze sebe u svejch AFFS dělá Chudinku....omg§ Dcela doost trapný..jakO..nejtrapnější je jak jí všichni lezou do prdelky..ale tk já stejnak wim prOc to delaj protoze Denny* de grafika a alezou za ni kvuly tomu..a jeste k tomu ma pekne trapnej blog protoze ma umelou nastevku Pouziva WEBSURF..takze jako dooocela trapny,..Doocela doost
Muj Nazir Na Denny* je: Denny je normalni Malej Nafoukanej Gracek kterej si o sobe strasny mysli a dela ze seb dobrou ale pritom dobra neni..JE NULA!!! no a ta její Affs sou taky NULY jO a s tiim dessem kdyby neco delala mi ho ANNY takze mi muzete polibit!!:Pa Jen tak pro info To denny okopcila Anny Dess...Takze SKLAPNETE!!!! ju a tady jeste co ty TRAPKY PSALY....Kukněěte..........Mam doost!!:-D.
[1] BeSst PrinCeSs | Web | Před 14 minutami | Reagovat
kdyby si uměla číst tk by si věděla že sem ti sem psala že nejsem z denny* ani nejsem z tima co jsou proti denny* a nauč se psát ČESKY a né KOKOTSKY!
[2] *|Limted-editi0n|* | Web | Před 13 minutami |
traaapkaaa...kopiracka..fakt skoda ze okopcenej dess nevis naastavit...
Trapna ze?? Njn proste Trapky!!! Jiny uz to nebude...Vzdycky budou Lest Denny* Do Zadku..ale tak co sou to jenom PIPINY stejne jako Denny*Takže je prostě IGNORUJU!!!!!!...

Kusovka • Mega* brejle.. xD

27. července 2009 v 12:12 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° KusowQy°♥°

Kusovka • Emo? Ble xD

27. července 2009 v 12:12 | J@NuLka=)Píše: |  °♥° KusowQy°♥°

Jak vyzrát nad škytáním??

27. července 2009 v 12:11 | J@NuLka=)Píše: |  Blbinky,řetězáky,vtipy,atd...prostě jakýkoliv články°♥°
Známe to a zažíváme snad všichni. Ten otřesnej pocit v krku, kterej nás neustále nutí vydávat ještě otřesnější zvuk - škytání xD. A právě na tyto chvilku se vám může hodit tahle "příročka", ve které stojí, jak se škytání dá různě zbavit :D ;) Vyhrajte nad škytáním dřív, něž vás totálně zníčí :D
 • Nejdříve zkuste zadržet dech a třikrát polkount na prázdno.
 • Napite se studené vody.
 • Pomoci vám může kloktání teplou či studenou vodou.
 • Někdy se prý osvědčí,když škytajícímu hodíte steudený předmět za krk - kostku ledu, poslouží i klíč (asi bych moc nedoporučovala, páč by to mohlo u starších lidí vyvolat dokonce infarkt :D)
 • Škytání můžete utlumit také upíjení mátového nebo meduňkového čaje.
 • Stiskněte obě nosní dírky rukou a pomalu upíjejte vodu nebo čaj.V několika sekundách je většinou po problému.
 • Dej si do pusy lžičku medu a nech jej pomalu rozpouštět na jazyku. Potom zadrž co možná nejdéle dech.
 • Zkus pít z hrnečku přes příborový nůž.Prý to také pomáhá.
 • No a klasika - normálně zadržte dech a je to (To dělám dyckya dycky se toho škytání zbavím asi až tak za čtvrt hodiny xD..)

Cestující se ztratil na letišti, na týden.

27. července 2009 v 12:10 | J@NuLka=)Píše:
Zmatenému řeckému turistovi se podařil rekordní kousek. Ztratil se na malém německém letišti a bloudil tam celý týden. Christianos Kaklamanis (38) už byl ve své rodné zemi postrádán, zatím co sedm dlouhých dní se potuloval po letišti v Hanoveru. Po týdnu si ho konečně všimla jedna z pracovnic cestovní kanceláře: "Viděla jsem toho muže několikrát, ale myslela jsem si, že jen hodně cestuje. Ale po několika dnech už to bylo opravdu divné, tak jsem raději zavolala na policii. Nechápu, jak se mu něco takového mohlo stát. Mám dobrý pocit, když už vím, že je doma." O dopravení zmateného turisty se postaralo vedení letiště a již bylo zahájeno vyšetřování, jak k něčemu podobnému mohlo dojít.

Kusovka • CupCake.. Upe božííí xD

27. července 2009 v 12:00 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu

Faakt Velkeej Traapas :-D

27. července 2009 v 10:09 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu
Twl To snáád neni možný to se můůže tohle stát jedně mě..Prostě trapáás..Sem tet máně byla na nákupu..a ještě než sme jela tk sme si říkala tak co kdybysem jela na kole měla bych to rychlejšíí...Chtěla sem totiž ještě stihnout kámošku na SKYPU..Takže sem se prostě rOzhOdla žhe pOjedu na kole..{ ae to bylo spatný rOzhOdnutíí} tak sem jela jakO prOstě cesta tm pOhodka..Po cestě sem si volala s Kamískem s Werčou..takže sme řídila jen ejdnou rukou :-):-D heh :-D SEm prOstě už byla v Krkáámku sem tm potkala sousedku :-D mnO.. tk sem koupila chleba..sem mela i rohliky ale jakO s emi netelo..:-D mNo a pk sem jela jako ze pojedu zpáátky tk sem jela jenze v jednour uce sem mela telefon a v druhý mobíílka..Takze sem jela bez riditek :-D byl ale blbej napad :--D sem myslela ze to dojedu..ae zmýlila sem se těsně před barákem na mě zařval kámoš :-D ČaU Janii xDDa já se tak lekla :-D že sem spadla i s nákupem do záhonu..:-D omg mobil na cucky :-(( šlapka v pr***:-D ksicht od hlíny :-D koleno rozbitýý :-(( se tleemil jk neeco :-(( Proostě fakt traapaas!!:-( Fakt Trapka sem :-D mnO jaKo sem se strapnila o 100%:-D omg :-D prostě mi ten den hezu

Kwásnej SONG *IN LOVE* sem z něho jinde

27. července 2009 v 7:54 | J@NuLka=)Píše:

jééééééé XD Fak klásney...je fact úúžasnej=O* Jéé Já sem se asik zamiloowala=O*to je proostěě bombaa=O*Miwuju tenhle song<3Proostě Bombaa<3 Nejvjetšíí Pecka<3 Miwuuju:-) Proste jednim slowem super song:-**=)=)=):-) aaa miwuuuju

Vacházý Vám můj nastavený Dess

27. července 2009 v 6:55 | J@NuLka=)Píše: |  píšu píšu
~ Nazdar Bobci a Bobánkové :DD
Chtěla sem se vás zeptat..spousty lidí mi píše tady že ten design mám špatně nastavený..a že to vůbec nevycházý..Tak sem se vás chtěa zeptat jak to vycházý wám všem..Protože Pokud wám to taky nevycházý tak to budu muset předělat.Ale abych řekla prawdu tak mě to vycházý upa přesně..No tak ono to bude asik tky tím jakej kdo máte prohlížeč já mám třeba Explorer..a tetkons mám tu NEW WERZY EXPLORERU JAKO 8 Takze nwm nO.. Takze wás asik poprosim o Komentííky... ale hlavně pls písejte ať wím prawdu:-) tak jo a díky PPPPP:-)